Zarządzanie oprogramowaniem, które zapewnia ciągłość biznesu w dzień i w nocy.

 
 

Spraw, aby biznes był szybszy, płynniejszy i bezpieczniejszy dzięki Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC to wydajne, opłacalne i umożliwiające współpracę rozwiązanie PDF, którego można używać do przeglądania, podpisywania, drukowania, dodawania adnotacji, wyszukiwania, a nawet udostępniania plików PDF, utrzymując zespoły w kontakcie w dowolnym miejscu i czasie. Współpraca w chmurze umożliwia wielu członkom zespołu komentowanie, przeglądanie i edycję tych samych dokumentów w czasie rzeczywistym, a zintegrowana ochrona i zaawansowane techniki bezpieczeństwa zapewniają maksymalną ochronę i bezpieczeństwo firmy.

Dlaczego warto wybrać subskrypcję Acrobat DC zamiast jednorazowego zakupu?

Subskrypcja Adobe Acrobat Pro DC daje Ci o wiele więcej, niż tylko najnowsze oprogramowanie komputerowe.

Subskrybując Acrobat Pro DC, płacisz miesięczną lub roczną opłatę w zależności od wybranego planu. Program zakupów Value Incentive Plan (VIP) Adobe zapewnia proste transakcje, elastyczne warunki i rabaty ilościowe.

Zawsze będziesz mieć najbardziej aktualną wersję Acrobat DC i najnowsze funkcje, bez potrzeby aktualizacji, tak długo jak będziesz utrzymywać aktualną subskrypcję.

Karta informacyjna Acrobat DC

Dowiedz się więcej, jakie korzyści możesz czerpać z subskrypcji Acrobat DC.

Kluczowe korzyści z przejścia na model Adobe Acrobat DC oparty na subskrypcji.

Umożliwienie współpracy zespołowej na komputerze, w sieci web i na urządzeniach mobilnych, a nie tylko na komputerze stacjonarnym.

Dostęp do najnowszych funkcji w momencie ich udostępnienia, przez co zespoły mogą korzystać z najnowszych narzędzi i technik przepływu pracy, wdrażanych zgodnie z własnym harmonogramem.

Dostęp do całodobowej pomocy technicznej i najnowszych aktualizacji dotyczących nowych funkcji produktów.

Maksymalizacja inwestycji i integracja z Office 365, SharePoint, OneDrive i Google Drive.

Dostęp do programu licencjonowania subskrypcji Value Incentive Plan (VIP), w którym uiszczasz miesięczną opłatę za uproszczone transakcje, z elastycznymi warunkami i zniżkami ilościowymi.

Uproszczone zarządzanie oprogramowaniem dzięki internetowej konsoli administracyjnej, umożliwiające łatwe dodawanie, usuwanie i zmianę przydziału licencji.

TD SYNNEX i Adobe

TD SYNNEX jest głównym dystrybutorem Adobe w Europie, działającym w 21 krajach i oferującym naszym partnerom-sprzedawcom rozległą wiedzę na temat oferty produktów Adobe, w tym Adobe Acrobat.

Dowiedz się więcej o Adobe Acrobat DC

Ponad 5 milionów organizacji na całym świecie polega na programie Acrobat DC, który pomaga im się rozwijać.

Pobierz naszą ulotkę informacyjną, aby odkryć główne powody, dla których Twoi klienci pokochają program Acrobat DC

Infografika

Odkryj całkowity wpływ programu Adobe Acrobat DC na gospodarkę dzięki tej infografice firmy Forrester.

Widok