Zabezpieczenia

 
 

W miare jak technologia staje sie coraz bardziej rozbudowana i wyrafinowana, zapewnienie sprawnego i bezpiecznego dzialania systemów informatycznych wymaga coraz bardziej specjalistycznych umiejetnosci i zasobów. Ten dodatkowy koszt stanowi ryzyko dla wiekszosci dostawców uslug IT i czesto uniemozliwia im korzystanie z otwierajacych sie przed nimi nowych mozliwosci.

Firma TD SYNNEX pomaga pokonac wyzwanie w postaci niedostatecznych zasobów dzieki swojej ofercie zarzadzanych uslug. Zwiekszajac Twoje mozliwosci o wiedze i doswiadczenie certyfikowanych specjalistów ds. bezpieczenstwa firmy TD SYNNEX, pomozemy Ci wejsc na szybko rozwijajacy sie rynek uslug w dziedzinie zabezpieczen, charakteryzujacy sie wysokimi marzami. Pozwoli Ci to czerpac zyski ze stalych strumieni przychodów i wiekszego zaangazowania klientów bez odrywania sie od podstawowej dzialalnosci Twojej firmy.

Dzieki zarzadzanym uslugom swiadczonym przez firme TD SYNNEX pod Twoja marka wlasna mozesz w latwy sposób wykorzystac lub odsprzedawac dostep do szerokiego zakresu umiejetnosci, zasobów, narzedzi i wstepnie zdefiniowanych uslug, w miare potrzeb. Jest to najbardziej elastyczny i pozbawiony ryzyka sposób na wejscie w nowe obszary obslugi klientów lub odciazenie zespolów technicznych i umozliwienie im skoncentrowania sie na projektach o wyzszym priorytecie.

Czytaj wiecej

Treści dotyczące zabezpieczeń w chmurze


Usługi zabezpieczeń — arkusz danych technicznych

Dowiedz się więcej o naszych zarządzanych usługach dotyczących zabezpieczeń

Więcej informacji